+ 420 725 666 802

PROFESIONÁLNÍ DEKARBONIZACE

 

Společnost BG Products, Inc. vyvinula speciální chemicko-technické kapaliny, které regenerují motor a snižují provozní náklady vozu. Produkty BG dekarbonizují spalovací prostory motoru, palivové a výfukové cesty, obnovují správnou činnost vstřikovacích trysek a vrací motoru jeho původní hodnoty, snižují emisní hodnoty a spotřebu paliva.

S pomocí těchto produktů provádí na motorech a palivových systémech profesionální dekarbonizaci, neboli servis vstřikování, ventilů a spalovacího prostoru motoru a to jak u nákladních vozidel, tak u stavebních strojů se vznětovými motory.

Co je to vlastně „DEKARBONIZACE“ ?!   

Odstranění úsad v motoru. Úsady začnou postupně zanášet sací a výfukové ventily, vstřikovací trysky, spalovací komoru, výfukový systém i katalyzátor, což způsobuje ztrátu síly motoru, pokles kompresních tlaků a tím i výkonu motoru, nepravidelné zážehy, klepání motoru, špatné startování.

Výsledkem dekarbonizace jsou:

  • čisté vstřikovací trysky
  • čistá spalovací komora
  • čisté ventily
  • odstraněny úsady ze spalovací komory
  • nastává rovnováha mezi palivem a vzduchem v systému

Všechny BG produkty aplikujeme přímo v našem servisu pomocí specializovaného zařízení.

Pro zájemce o kompletní dekarbonizaci motoru z řad uživatelů osobních vozidel jsme připravili sadu tří výrobků s návodem a nalévacím hrdlem ZDARMA. Vše je společně zabaleno v kartonové krabici.

BG 6567K – Sada pro dekarbonizaci – benzín (BG 109 +110 + 208)

BG 6568K – Sada pro dekarbonizaci – diesel (BG 109 + 112 + 244)

Sada obsahuje výrobky BG 109 + BG 110 + BG 208 pro benzín nebo BG 109 + BG 112 + BG 244 pro diesel. Sada vychází samozřejmě cenově výhodněji než koupě jednotlivých výrobků.

O cenách a dostupnosti této jednoduché sady, kterou si dokáže do svého vozidla aplikovat každý sám, se informujte na tel.:

+420 725 666 802

dekarbonizace_logo