+ 420 725 666 802

Naše společnost dlouhodobě spolupracuje se zahraničními i tuzemskými dodavateli originálních i neoriginálních dílů a to jak pro nákladní a přípojnou techniku, tak pro stavební stroje.

STAVEBNÍ STROJE – NÁHRADNÍ DÍLY
Zajišťujeme prodej náhradních dílů a výměnných nástrojů pro stavební stroje všech značek, kde se převážně snažíme o přímé dodávky z prvovýroby a to jak v případě originálních dílů tak i dílů neoriginálních, kde jsme schopni nabídnout zajímavou cenu a srovnatelnou kvalitu. V našem prodejním sortimentu dále naleznete zuby, břity, pracovní nástroje, diamantové nástroje, oškrty, lžíce, vrtáky, rychloupínáky, gumové pásy, pneumatiky, podvozkové díly pro pásové stroje – turasa, vodící kola, rolny, ocelové pásy, hydraulická čerpadla, hydromotory, ale samozřejmě i veškeré filtry, těsnící prvky, pouzdra, čepy, hardyspojky a další.

Dodáme Vám veškeré originální díly pro motory zn. HATZ, HONDA, SUBARU-ROBIN, LOMBARDINI, DEUTZ, PERKINS, MITSUBISHI, YANMAR, KUBOTA.

NÁKLADNÍ A PŘÍPOJNÁ TECHNIKA
Zajišťujeme prodej originálních i neoriginálních autodílů pro všechny typy a značky nákladních vozidel a dílů pro přípojnou techniku. Nabízíme díly od výrobní společnosti WABCO, BOSCH, SACHS, MOOG, DELPHI, KNORR, BPW, MB, GIGANT, JURID, KOLBENSCHMIDT, DIESEL-TECHNIK, RINGFEDER atd.