+ 420 725 666 802

DÍKY DLOUHOLETÝM KONTAKTŮM U NÁS I V ZAHRANIČÍ, JSME SCHOPNI VÁM NABÍDNOUT NOVÉ STAVEBNÍ STROJE TĚCHTO ZNAČEK :

 

WEBER MTNěmecký renomovaný výrobce, jehož výrobky zde nabízíme a rovněž servisujeme je specialistou na ručně vedené hutnící stroje, tedy pěchy, vibrační desky jednosměrné i obousměrné, ručně vedené válce hladké i ježkové (příkopové), spárové pily a stroje pro úpravu betonu (vibrátory, měniče, hladičky betonu). Web v českém jazyce najdete ke stažení ZDE.

BOMAGRovněž tento výrobce má v Čechách již mnoholeté zastoupení a naše společnost , díky spolupráci s firmou NORWIT zde nabízí veškeré jeho produkty a rovněž originální náhradní díly, které Vám dodáme i namontujeme dle Vašeho požadavku. Jde tedy opět o hutnící stroje malé řady – pěchy, vibrační desky lehké i těžké, válce ručně vedené i kabriolety, ježkové válce.

SIMEXItalský výrobce přídavných zařízení pro pásové, kolové bagry a nakladače. V nabídce produktů naleznete samonivelační  frézy na kolové bagry i nakladače, kotoučové drážkové frézy, pásové drážkové frézy, hutnící desky jako přídavný adaptér na rameno bagru, rovnač asfaltu, nakládací a podkopové lžíce s aktivním drtičem a rozmělňovačem ,  rotační skalní frézy  pro bagry. Katalog výrobce ke stažení ZDE.

 

Výsledek obrázku pro sandvik hammerŠvédský koncern, který se kromě jiných svých aktivit, zabývá i výrobou hydraulických kladiv , jakožto přídavných zařízení pro nosiče.  Tato kladiva nabízí jako originální přídavné zařízení například CAT, JCB. Kladiva se dodávají se základní deskou pro adaptér na čepy, popřípadě dle Vašeho zadání zajistíme výrobu adaptéru pro rychloupínací zařízení na Vašem stroji.

KINSHOFERPřední německý výrobce příslušenství pro jeřáby a bagry. Tento výrobce má dlouholetou tradici ve výrobě různých drapáků (víceúčelové, prosévací, polypové, drapáky na dřevo, na kámen, pudní, překládací a průmyslové), demoličních kleští, tiltrotátorů, HPX pohonů, půdních vrtáků. Web výrobce najdete ZDE, české zastoupení ZDE.

Nabízíme použité stroje ze zahraničí, zprostředkujeme prodej Vámi nabízeného, již nepoužívaného stroje prostřednictvím mezinárodních placených inzertních webových stránek, kde je velmi vysoká účinnost reklamy.

Servis provádíme v dílenských prostorách ale i prostřednictvím pojízdné dílny. Disponujeme dostačujícím vybavením pro provádění malých i velkých oprav a to jak na rámu stroje tak i na motorech. Provádíme GO jednoválcových benzínových i naftových motorů, (HONDA, HATZ, LOMBARDINI, SUBARU), stejně tak jako víceřadých naftových motorů (DEUTZ, PERKINS, CUMMINS ad.). Používáme originální , ale i neoriginální, ovšem kvalitativně srovnatelné, náhradní díly, které objednáváme přímo u výrobce.